Dantelli Gelinlik Modellerinde Yenilikler!

 

Giyimde dantelin sahip olduğu önem ve kullanım alanları oldukça geniş olup geçmişten bu güne kadar kullanılması ihmal edilmemiştir. Bu durumda en çok tercih edilen alan olarak gelinlikler gösterilebilir. Zarafetin ve saflığın simgesi olan gelinlikler her sene farklı modelleri ile gelin adaylarını harikulade bir kuğuya dönüştürüyor.

dantel gelinlik

dantel gelinlik

Pelerinlilerden sade ve şık olanlarına, takım modelinde olanlardan uzun duvaklı olanlarına kadar her modeli ince elenip sık dokunarak hazırlanıyor ve seçim sürecine giriyor. Vitrinlerin en beğenilenleri ise zamanda aksamaya uğramadan zarifliğin ve çekici ifadenin temsilcisi olan dantelli gelinlikler oluyor.

Dilerseniz transparan dilerseniz de saklı detaylarda göze çarpar olarak tasarlanan gelinlikler sizler için harika bir fırsat olacak.

Aksesuarlarda Dantel Detayları

 Peri gibi olacağınız ve ilgi odağının sizde toplandığı o günde sade ve şık bir gelinliğin yanı sıra aksesuarlarınızda dantel etkilerini göstermeniz mümkün olabilir.

dantel genlikler

dantel genlikler

Son zamanlarda özellikle yoğun olarak tercih edilen dantelli topuklular gözleri cezp ederek zarafeti ayaklarda gösteriyor. Bir diğer yön ile eldivenlerde kullanabileceğiniz dantelleri farklı model ve tasarımlarda elde etmek sizin elinizde!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir