Adı Mutluluk ile Renkli Yaz Ekranı

Türkiye’de televizyonculuk sektörü oldukça gelişmiş yapısı ve yüksek izlenme oranları ile dünyanın en büyük pazarlarından birisine sahip sektörler arasında kendisine yer buluyor. Günümüz modern Türkiye’sinde televizyonculuğun temel yapı taşlarından birisi olarak diziler öne çıkıyor. Özellikle de yaz aylarının gelmesi ile birlikte televizyon dizilerinde yaz ekranı olarak adlandırılan dönemsel bir trend başlıyor.

Adı Mutluluk ile Renkli Yaz Ekranı

Adı Mutluluk ile Renkli Yaz Ekranı

Adı Mutluluk Yüksek Reyting Alıyor

2015 yaz ekranında başlayan en başarılı televizyon yapımlarından birisi olarak öne çıkan Adı Mutluluk dizisi de son dönemlerin en çok izlenen televizyon dizileri arasında kendisine yer buluyor. İlk bölümü ile izleyicinin beğenisini toplayan başarılı dizi, 9.bölümü ile yeni haftada yayın hayatına devam ediyor. Başrollerinde Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım gibi son dönemlerin popüler ve başarılı genç yıldızlarına yer veren televizyon dizisi romantik komedi türünde yaz ekranlarını zenginleştiren bir yapım olarak öne çıkıyor.

İstanbul’da üniversite kazanması ile babasından gizli İzmir’den İstanbul’a yola çıkan Kumral ile tesadüfi biçimde tanıştığı Batu’nun yaşadıkları maceraları konu edinen, yaz aylarının en romantik ve en komik televizyon dizisi olarak yüksek izlenme oranlarına ulaşıyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir