Arka Sokaklar dizisi

Türkiye ekranlarında sık sık yeni dizi filmlerin yayına girdiği bir dönemde bile her şekilde ciddi bir izleyici kitlesine ulaşan dizilerin sayısı oldukça az. Örneğin Kanal D ekranlarında yıllardır yayına devam eden Arka Sokaklar dizisi, bu az sayıdaki başarılı diziden biri. Gerek senaryo kalitesi gerekse yetenekli oyuncuların başarılı bir projesi olarak ekranlarda yayın hayatını sürdürmeye devam ediyor.

Arka Sokaklar dizisi

Arka Sokaklar dizisi

Bir polisiye dizi olmasının yanı sıra, insan hayatına dokunan her konunun işlendiği Arka Sokaklar, kimi zaman aksiyon içerikli ve kimi zaman da son derece dramatik sahneleriyle insanların birçok duygusuna hitap edebiliyor. Belki de bunca yıldır reytingini düşürmeden yayında kalmasının temel nedeni de bu.

Arka Sokaklar oyuncuları

Arka Sokaklar dizi

Arka Sokaklar dizi

Bu dizideki her bir karakter özenle seçildiği için, bir polis ekibinde yer alması gereken nitelikleri taşıyan bu kişileri hiç göze batmadan saatlerce izlemek mümkün. Örneğin Arka Sokaklar’daki Rıza Soylu karakteri, yıllarını bu mesleğe vermiş olan ve tecrübeleriyle, ağırbaşlılığıyla tüm ekibi her koşulda insani yöne yönlendirebilen bir kişi olarak kendini gösteriyor. Aynı şekilde ekibin diğer üyeleri de insani vasıfları güçlü olan; fakat insanoğlunun çirkin yüzüne karşı da son derece güçlü durabilen karakterlerden oluşuyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir