Devir Düşürücü

Sanayide kullanılan tüm makinelerde elektrik motorlarına adapte edilerek kullanılan redüktör, elektrik motorunun devrinin düşürerek, istenilen ölçülerde çıkış devri alınmasını sağlar. Bu sayede elektrik motorunun devrini düşürdüğü gibi, gücünü artırarak istenen seviyelerde tork gücü alınmasını sağlar. Sanayi sektöründe birçok alanda kullanılan redüktörlerin, alanlarına isterseniz hep birlikte göz atalım.

Redüktör

Redüktör

Sanayinin Her Yerinde

Kaldırım sistemlerinde kullanılması, devrin düşük olmasını ve sistemin çalışmasını sağlar. Lunaparklarda kullanılan uçan oyun aletlerinin, mekanizmalarında yer alan redüktör, hem sistemin çalışmasını, hem de elektrik devrinin daha da düşük olmasını sağlar. Bugün artık sektörde işlev gören hemen hemen her noktada karşımıza çıkan bu ürün, Remas’ın eşsiz tecrübesi ile sizlerle buluşuyor. Bu ürün, deneyim ve tecrübesi ile Remas’ın ürün gamında yer alıyor.

Bu ürünler hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmak için Remas tarafından kurulan internet sitesini ziyaret etmelisiniz. http://www.remas.com.tr/reduktorler/ adlı internet sitesini ziyaret ederek, ürünler hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu bilgiler ile ürünlerin içerikleri hakkında fikir sahibi olacak ve bu anlamda kültürünüzü de değiştireceksiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir