Vücudunuza Güveniyorsanız Mini Etekten Korkmayın

Günümüzde birçok kadın fiziğine güvendiği için günlük hayatında sık sık mini giymeyi tercih ettiği gibi, birçok kadında aynı sebeplerden ötürü minilerden uzak durabiliyor.

mini etek modeli

mini etek modeli

Mini Etekler Nasıl Kombinlenir?

Mini bir elbise ya da etek giymek gerçekten belli bir vücut yapısını gerektiriyor yani fazla kilosu olan ve bacakları mini giymeye müsait olmayan birçok kadının ısrarla mini etek giymeye çalıştığını görüyoruz. Bu da ortaya hoş olmayan görüntüler çıkmasına sebep oluyor. Oysa mini etekler son yıllarda modada da fazlasıyla kendine yer edinmiş ve demirbaş sayılabilecek parçalar arasında yer alıyor.

mini etek modelleri

Spor ya da klasik her modeliyle kadını her zaman şık ve estetik gösteren bu parçalar kışın çizmelerle ya da bootielerle yazın ise dolgu topuk, stiletto hatta babetlerle bile giyilebiliyor. Mini eteklerin kadınlara sağladığı en büyük avantajlardan biri de budur. Yani her şekilde kombinlenebiliyor olmalarıdır. İki farklı modelde mini eteği olan bir kadın onu 5-6 parça gömlek ya bluzle farklı şekillerde bir sezon boyunca rahatlıkla kullanabilir. Mini etek gibi hem şık hem ekonomik parçaları her zaman gardırobunuzda bulundurmanızda fayda var.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.