Bölgesel Kilo Vermek İçin Diyetler

Kadınlar genel oranda basenlerden kilo alırken erkeklerde yağ birikimi göbek çevresinde yoğunlaşmıştır. Yani bölgeselden kasıt genel itibari ile bu durumdur. Tabi ki bu durum kadınların hepsi için geçerli değildir.Genetik olarak bazı kadınlar kilolarını göbekten bazı kadınlar basenden ve baldırlardan alır.

bölgesel zayıflama

bölgesel zayıflama

Bu kilonun odak noktası genellikle genetik olmasına karşın beslenme alışkanlıkları, yaşanılan ortam, stres, hormonal bozukluklar, adet gecikmesi durumunda vücutta yaşanılan ödem tarzı şişkinlikler… Gibi daha birçok sağlık sorunları sonucunda da değişmektedir.

Bölgesel Kilo Vermek İçin Yapılması Gerekenler

İnsan kilo vermeye önce beyninde başlamalıdır. Başladıktan sonra da ciddi anlamda önem verip gereken kurallara uyulmalıdır ki daha sonra moral bozukluğu yaşanmasın.

bölgesel zayıflama teknikleri

bölgesel zayıflama teknikleri

Her zaman da dediğimiz gibi kilo verme sadece belli başlı yiyecekleri yemek, su içmek, geri kalan yiyecekleri kısıtlamakla olmaz çünkü kilo çeşitli yemeklerden az az yenerek, su içerek bununla birlikte en önemlisi de spor yaparak verilir. Kilo verirken uygulayacağınız yöntemler diyet ve spor olmalıdır çünkü ne diyet tek başına gereken verimi sağlar ne de spor. İkisi eş zamanlı uygulandığı zaman sizi başarılı sonuçlara götürür.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir