Koltuk Takımları 2015

Bu sezon koltuk takımları tasarımları, daha yalın, doğal yaşam temalı, huzur ve enerji ana fikri ile ilerliyor. Bunun dışında avangart tasarımların, uyumsuzluk temalı örneklerinde dekorasyonda ses getirdiği gözlerden kaçmıyor.

Mor Koltuk Takımları

Mor Koltuk Takımları

Doğa desenli kumaş tasarımları ön plana çıkarken, berjerlerin ve kanepelerin çiçeklendiği görülüyor. Yeşil ve sarı gibi doğanın enerjisinden beslenen renklerin, koltukları neşelendirdiği, daha mutlu ve huzurlu evler yaratmak adına tasarımlara eklendiği, dekorasyon uygulamalarına yansıyan örneklerden.

Köşe Koltuk Takımları

Köşe Koltuk Takımları

Doğal ve Konforlu Dekorasyon

Bir çok mekan, doğala doğru yön alan duvar kağıtları, taş desenli ıslak zemin uygulamaları, daha fazla ağaç desen parke malzemeleri ile yorumlanmaya başlandı. Hareketlenen şehir yaşamı, ev içinde daha yalın ve doğal uygulanmalarla dengelenmeye çalışılıyor.

Siyah Kuğu Koltuk Takımları

Siyah Kuğu Koltuk Takımları

Sezon koltuk takımları bu anlayışı destekler nitelikte, renkten renge, çiçek motiflerinden, ağaç desenlerine bir çok şekle bürünüyor. Doğanın her renginin ahenkle sergilendiği koltuk takımları, son derece rahat ve konforlu tasarımlarla kendini gösteriyor.

Renkli Koltuk Takımları

Renkli Koltuk Takımları

Ayrıntılarla sezon dekorasyonu, son derece kişisel ve karakteristik bir hal alabilir. Bunun için kişisel zevk ve unsurlar ön plana çıkartılmalı. Şık ve kişisel zevklere uygun ev dekorasyonu yapmak için, sıkça dergi karıştırmak, internetten trendleri takip etmek ve kişisel yaratıcılığı kullanmak şart!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir