Bilyalı Değirmenler ile En Doğru Ürünler

Cevher işletiminde genel olarak 150 mikron altında ürün elde etmek istenebilir. Bunun için ihtiyaç olan şeylerin başında bilyalı değirmen ilk sırada geliyor. Oldukça geniş olan değirmen gövdesinin dönmesi ile birlikte ortaya çıkan yıkıcı güç istenilen seviyeyi sağlar. Bilyeler noktasal temas üzerinden kuvveti doğru yere iletir. Bu sayede değirmen içerisinde yer alan kırma ve öğütme devrin en doğru biçimi ile sağlanmış olur.

Ürünün tane boyutu, beslenme boyutu, bilyenin büyüklükleri değirmenin hızı bu konuda alınabilecek hemen her türlü sonuca doğrudan etki edebilir. Oldukça gerekli bir sistem olan bilyalı değirmen istenilen en doğru sonuçları ortaya çıkarmak için birebir yanıt verir.

Bilyalı Değirmenler ile En Doğru Ürünler

Bilyalı Değirmenler ile En Doğru Ürünler

Doğru Astar

Yaş seçimi kapsamında kullanıcılar için lastik astarlar tercih edilir. Yatırım maliyetlerinin az olması ve kullanışlı olması bakımından astarların ortaya çıkması oldukça büyük faydalar sağlar. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız http://www.remas.com.tr/bilyali-degirmenler/ adresini inceleyebilirsiniz. Bu sayede gerekli olan en doğru sistemi talep edebilir, uygulamaya koyabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir