Çocuklarınıza Mayo Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yaz aylarının gelmesi demek, tatile gitmek demek, tatil ise mayo, havlu, plaj terliği, gözlük gibi eksikleri akla getirir. Özellikle çocuğunuzla tatile gidecekseniz, daha özenli bir tatil alışverişi yapmanız şarttır.

erkek mayo

erkek mayo

Çocuğunuz İçin Çabuk Kuruyan Mayolar Tercih Edin

Tatile giderken çocuğunuz için ilk aklınıza gelenler nelerdir? Onu güneşten koruyabilmek ve tatilin hem size hem de çocuğunuza zehir olmasına engel olabilmek için 30 faktörden daha az olmayan bir güneş koruyucusu almaktır. Bir diğeri ise, geniş bir şapka alarak onunla güneşe karşı tedbirli olmak istersiniz. Bunun yanı sıra belki de en önemlisi çocuğunuza alacağınız mayodur. Bunun nesi önemli diyorsanız çok yanılıyorsunuz demektir.

kız mayosu

kız mayosu

Her şeyden önce kızınız ya da oğlunuz için alacağınız mayo, bikini ya da şort mayo seçenekleri arasından hemen kuruyabilen kumaşlardan üretilmiş olanları tercih etmelisiniz. Malum, çocuklar tatil boyunca sudan çıkmak istemezler hal böyle olunca da mayonun çabuk kuruması, üşütmelerine ve mikrop kapmalarına engel olur. Ayrıca gün içinde mayosunu sık değiştirmeye de özen göstermelisiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir