Dekorasyonunuza Duvarınızdan Başlayın

Ev dekorasyonunun en önemli kısmını evimizin duvarları oluşturuyor. Tabi ki alınan eşyaların, mobilyaların önemi de çok büyük. Ancak evi ev yapan duvarlar ev dekorasyonu içinde sanatsal, mimari ve dekoratif bir şekilde değerlendirilerek evimizi harika bir sanat eserine dönüştürebilir.

Duvar Dekorasyon

Duvar Dekorasyon

Duvar Stickerları

Özellikle son yıllarda duvar dekorasyonunda oldukça trend olan stickerlar ile evinizde çok farklı bir hava estirebilirsiniz. Kendi tarzınızı evinize yansıtmanın en güzel ve en kolay yollarından biri olan stickerları, hayal gücünüzün birer yansıması olarak kullanabilirsiniz. Çocuk odası, çalışma odası, oturma odası, yatak odası ve hatta evinizin bütün odalarında istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz duvar stickerları hayallerinizin içinde yaşamanın en kolay yolu.

Duvar Dekorasyon

Duvar Dekorasyon

Duvar Saatleri

Klasik duvar saatlerinin modası çoktan geçti. Artık zaman kavramını size en estetik şekliyle yaşatan dekoratif ürünler çok moda. Her odanın ruhuna uygun saat tasarımları ile duvar dekorasyonunuzda büyük bir farklılık ve görsel şölen yaratabilirsiniz.

Ayna ve Çerçeveler

Aynalar özellikle yatak odaları, banyo ve salonların vazgeçilmez birer parçası. Ev dekorasyonu ürünleri içinde şıklıklarıyla göz dolduran nadide aksesuarlardan biri. Odanızın tasarımına göre ağır ya da çok daha spor çizgilerle çizilmiş aynaları tercih edebilir ve duvarlarınızda harika bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Çerçeveler ise anılarınızın en güzel haline bürünmesini sağlayan aksesuarların başında geliyor. Son yıllarda farklı ve geometrik tasarımlarıyla göz dolduran çerçeveler ile duvarlarınızda anılarınızı en güzel şekilde yaşatabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir