Elance.com Sistemi Nedir?

İnternet dünyası insanlara para kazanmak için birçok fırsat sunan platformlardan biri haline geldi ve gittikçe genişleyerek yepyeni iş fırsatları ortaya çıkardı. Elance.com da iş fırsatı arayan ve internetten para kazanmak isteyenlerin rahatça iş bulup, para kazanmalarını sağlayan bir aracılık sitesi.

Elance.com Sistemi Nasıl Çalışır?

Elance.com, iş ilanı verenleri ve iş arayanları buluşturan ve güvenilir bir ödeme sistemi sunan yepyeni network platformlarından biri.

elance.com

elance.com

Freelance olarak çalışmayı tercih eden ve hizmetini, internet üzerinden işverenine belli bir ücret karşılığında satan insanların en çok güvenebileceği platform olan Elance.com’da makale yazarlığı, web tasarımcılığı ve programcılık gibi birçok iş bulmak mümkün. Freelance çalışıp, internet üzerinden para kazanmak isteyenlerin yapması gereken işlem ise oldukça kolay. İlk yapmaları gereken Elance.com sistemine kaydolmak ve kayıt esnasında formda hangi alanda hizmet verdiği, deneyimleri ve ücret talebi gibi konuları belirtmek.

elance.com

elance.com

Sonrasında ise, ilanların açık arttırmalarına katılıp, başvurunun sonucunu beklemek. Bu arada daha deneyimsiz olanlar ve platformda henüz yeni olanlar rakiplerinin arasından sıyrılabilmek için ilk etaplarda fiyatlarını düşük tutabilir, daha sonrasında yükseltebilirler.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir