Eskitme Ahşap Ev Dekorasyonu Nasıl Olur?

Eskitme tarzların en önemlileri Fransız Stili Vintage ve Country stili evlerdir. Bu tarzların en belirgin detayları eskitme beyaz ve pastel tonların ağırlıklı olduğu mobilyalar, çiçekli-desenli örgüler, gül desenli koltuklar, perdeler, beyaz ağırlık tema üzerinde pastel renkler ve mumlar şeklinde sıralanabilir. Eskitme renk tonları aynı zamanda tatlı renklerde de tercih edilebilir. Yani illa beyaz olacak gibi bir şart yoktur.  Önemli olan ahşap ve mat eskitme aksesuarların yer almasıdır.

ahşap ev

ahşap ev

Doğal ve Ahşap Ev Aksesuarları

Özellikle son yıllarda yapılan minimalist ve daha sade ev dekorasyonları her kadının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Doğa ile iç içe ve sıcak kombinlerin yer aldığı minimalist dekorasyonlar sayesinde sizde evlerinizde daha samimi ortamlar elde edebilirsiniz. Minimalist dekorasyonun en belirgin detaylarından birisi ahşap ve doğayı andıran renklerin hakim oluşudur. Bu konuda ahşap ev aksesuarları işinizi görecektir.

ahşap salon

ahşap salon

Evinizde doğanın renkleri olan yeşili ve maviyi kullanabilirsiniz. Buna en destekleyici aksesuarlarda yine ahşap detaylı olanlardan geçecektir. Ağaç figüründen askılıklar, ahşap eskitme sandalyeler ve ahşap banklar sayesinde doğayı esinlendiren bir kombin yaratabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir