Evinizi Baştan Yaratabileceğiniz 4 Dekorasyon Fikri

Evinizin üzerinde her zaman için sizin iziniz, zevkiniz veya tarzınız olmalıdır. İnsanlar, her zaman için evlerinde veya çalışma ortamları içerisinde dekorlara önem verirler. Hal böyle olunca da birbirinden farklı dekorasyon modelleri, fikirleri, çeşitleri de ortaya çıkıyor. Son zamanlarda ise 2015 dekorasyon fikirleri üzerine birbirinden farklı öneriler ve çeşitli modellerde ki dekorasyon türleri ortaya çıkmıştır. Bunların her birini değerlendirebilirsiniz.

Beyazı Tek Bırakmayın

Mutfağa hâkim olan beyaz renkte ki aksesuarlarınızın yanı sıra, kırmızı ile maviyi de karıştırmalısınız. Mutfağınızın dolaplarından cam kısımlarına kadar renkli objeler her zaman olmasına özen gösterin.

beyaz dekor

beyaz dekor

Bazı Köşeler Sizi Anlatıyor Olsun

Cam kenarına güzel bir köşe yaparak çay keyfi yaşayabileceğiniz hoş bir ortam oluşturmak veyahut koleksiyon, biriktirmek gibi bir alışkanlığınız var ise salonunuzda bunun için özel bir alan oluşturabilirsiniz. Bunlar, sizi anlatmalıdır.

özel köşeler

özel köşeler

Odalar, Eşya Karartısıyla Dolmasın!

Odalarınızın her birinde eşyaları doldurarak ortamın kalabalığıyla baş başa kalmaktan kaçının. Her zaman için rahat olabileceğiniz, küçük salonlara sahip olduğu kadar rahat ve ferah olan ortamlar oluşturun.

ferah evler

ferah evler

Siyah ile Beyazı Birleştirin

Romantik ortamların vazgeçilmezi olan siyah beyaz için yatak odanızda ufak bir köşe yapabilir; fotoğraflarla ya da şık mumlarla ve bununla beraber beyaz mobilya ile hoş bir ortam yaratabilirsiniz.

siyah beyaz dekorasyonu

siyah beyaz dekorasyonu

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir