Dekorasyonda 2015 Etkisi

Bu sezon dekorasyon modasında tek tip kullanım ve düzenlemelerden ziyade çok çeşitli ve farklı uygulamalar kendini hissettiriyor. Bir tarafta son derece uyumlu pastel renklerle ahenkli dekorasyon örnekleri görülürken, diğer tarafta parlak renkler ve zıt temaların kullanımı dikkat çekiyor.

dekoratif ayna modelleri

dekoratif ayna modelleri

Aynaların Dekorasyondaki Yansımaları

Dekorasyon modası bu sezon kendini aksesuarlarda belli ediyor. Revaçta olan şekli, romantik vurgular ve nostaljik uygulamalar. Yatak odalarına County tarzı yatak odası takımları girerken, salonlara vintage etkili çiçekli berjerler ve koltuk takımlarının etkisi görselleşiyor. Ayrıca aynalar bu sezon önemli objeler olarak, dekorasyonda ağırlığını hissettiriyor. Ayna kullanımları, holden, salona, yatak odasından, mutfaklara kadar yansımış durumda. Nostaljik dokunuşlarla yeniden anlamlandırılan ayna modelleri bu sezon ev dekorasyonlarının ilgi odağı olacak.

ayna dekorasyonu

ayna dekorasyonu

Kuşlar Dekorasyonda Önem Kazanıyor

Çerçeve, tablo, şamdanlarında evleri süsleyerek güzelleştireceği bu sene, mavi ve morun tonları sıkça kullanılmakta. Farklı ve orijinal tasarımlarla güzelleşen evler, kişisel zevklerin küçük dokunuşları ile kimlik kazanıyor. Kuş detaylı biblo ve duvar süslerinde sıkça duvarlarda görüldüğü gözden kaçmıyor. Özellikle baykuş şeklinde tasarlanmış, duvar panoları, tablolar, biblolar yoğun talep görüyor.

 

kuş dekorasyonu

kuş dekorasyonu

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir