neon ayakkabı

Kadınların olmazsa olmazı çanta ve ayakkabıdır. Her kombine özel ayakkabı giymeye bayılan kadınlar bazen yanlış ayakkabı seçimi nedeniyle zor durumda kalabilirler.Kıyafete uygun ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken şeylerin başında ayakkabının hangi elbise ile giyileceği hususu gelir. Zira bazen elbisenin altına giyilen bir ayakkabı pantolon ile kullanılmayabilir.

stiletto kombinleri
stiletto kombinleri

Kıyafetle Uyumlu Ayakkabı Seçmek

Sportif bir elbisenin altına sandalet, düz ayakkabı, platform topuklu ayakkabılar giyilebilir. Sportif bir elbisenin altına giyilecek klasik bir ayakkabı yapılacak yanlışların başında gelir. İlla topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız dolgu topuklu ve renkli ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabılar da spor tarzı olan elbiselerle kullanıldığında muhteşem görünmenizi sağlayabilir.

neon ayakkabı
neon ayakkabı

Günlük elbiseler olarak nitelendirdiğimiz günlük hayatta kadınların hem işte hem de günlük hayatta rahat etmesini sağlayan elbiseler ile topuklu ayakkabı kullanılabilir. Ancak topuklu ayakkabı ile rahat ettiğinize emin olun. Eğer topuklu ayakkabı ile rahat değilseniz daha rahat ayakkabıları tercih etmelisiniz.

bot modeli
bot modeli

Abiye elbiseler ile giyilecek ayakkabılar da abiye tarzda tasarlanmış olmalıdır. Süslü ve gösterişli bir elbisenin altına spor ayakkabı giymek abes olacaktır. Ancak ne ayakkabı elbisenin ne de elbise ayakkabının önüne geçmemelidir. Taşlı bir elbisenin altına sade ancak gösterişli bot, çizme ve topuklu ayakkabılar giyilebilir.

Bir cevap yazın