Oktay Kaynarca’nın Yeni Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yaz sezonun kapanmasına az bir süre kala, kış aylarında milyonlarca kişiyi ekrana bağlayacak televizyon dizilerinin yeni sezon hazırlıkları da hız kazanırken, yayın hayatına yeni başlayacak pek çok televizyon dizisinin de tanıtımı yapılıyor. Bu kış sezonunda ekranlarda yayın hayatına yeni başlayacak en iddialı yapımlardan birisi olarak öne çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi güçlü kadrosu ve ilgi çekici senaryosu ile izleyicinin ilgisini şimdiden çekme başarısını gösterdi.

 

Oktay Kaynarca’nın Yeni Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Oktay Kaynarca’nın Yeni Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Kadrosunda Güçlü İsimler Yer Alıyor

Oktay Kaynarca

Oktay Kaynarca

Türk televizyonlarının en başarılı isimleri arasında yer alan Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır gibi ünlü isimleri bir araya getiren yeni dizi, çocuk yaşta karanlık dünyaya adım atan ve hızla yükselmeye başlayan Hızır Çakırbeyli ile ailesinin yaşadıkları olaylardan oluşan yaşam hikayelerini konu ediniyor. Yapımcılığı’nı pek çok başarılı televizyon dizisinden tanınan Raci Şaşmaz’ın yaptığı dizinin senaryo kadrosunda da Şaşmaz yer alırken kendisine Bahadır Özdener ve Cüneyt Asyan eşlik ediyor.

Dizinin geniş ve güçlü kadrosunda Tarık Ünlüoğlu gibi usta oyuncularda yer alırken yönetmen koltuğunda Onur Tan oturuyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.