Engin Günaydın İsyan Etti

Türkiye’de yayınlanan dizi sürelerinin 150 dakikayı bulması ve setlerdeki çalışma ortamları ünlü oyuncu Engin Günaydın’ı isyan ettirdi.

Engin Günaydın son günlerde içinde bulunduğu durum ile alakalı şunları söyledi, “Konservatuvar okuduğum dönemlerde, abim memleketimiz olan Tokat Erbaa’da bir radyo açmaya karar vermişti. Bu radyonun başında ise benim de olmamı istiyordu. Radyoyu nihayet açtık. O dönemler Pink Floyd ve Bon Jovi gibi gruplar çalarak yayın yapıyorduk. İlerleyen dönemlerde ise abim bu radyonun gelirinin ne olacağını merak etmeye başlamıştı. Sonuç olarak reklam alınması kararı verildi. Uzun bir süre uğraştık fakat reklam bulamadık. Dinleyicilerden gelen istek şarkıları paralı hale getirme fikri ise aklımıza yatmıştı. Böylelikle bu hizmeti paralı olarak yapmaya başladıktan sonra radyodan para kazanmaya başlamıştık. Fakat çaldığımız şarkılar herkesi sıkıyordu. Dinleyicilerin duygularını eriten şarkılar istek yapılıyordu. Sonra ise radyo kapatıldı. Ben bu hikayeyi artık Türk televizyonlarının genel gidişatına benzetiyorum.”

Engin Günaydın İsyan Etti

Engin Günaydın İsyan Etti

Televizyonlara Ara Veriyor

Cumhuriyet Gazetesi’nden Neslihan Akdaş’ın yayınladığı habere göre ise, Engin Günaydın artık Türk televizyon projelerinde yer almak istemiyor. Televizyon hayatına bu gidişattan dolayı ara vermek istediğini söyleyen Engin Günaydın, radyo hikayesinin benzerini tekrar yaşamak istemediğini ve bu sebeple televizyonlara veda etmek zorunda kaldığını belirtiyor.

İlerleyen günlerde ise Engin Günaydın’ın televizyona ara vererek kendi özel stand-up showlarını sergileyeceği konuşuluyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir