Parça Eşya Taşımacılık Nedir?

Evden eve nakliye firmaları ile anlaşarak ev ya da iş yerinizin eşyasını kolaylıkla yeni adresinize taşıyabilirsiniz. Uzman ve deneyimli olan ekip tarafından sunulan hizmetler sayesinde tüm taşınma yükü omuzlarınızdan alınır. Tüm ev ya da iş yeri eşyanızın yanı sıra sadece tek parça olan gönderimlerinizde de evden eve nakliye firmalarından destek alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı adı verilen hizmette farklı nakliye eşyalarının yanına parça eşya da eklenerek istediğiniz yere gönderim kolaylıkla gerçekleştirilir.

Parça Taşımada Evden Eve Nakliye mi Kargo mu Daha Avantajlıdır?

Parça taşımacılığı işleminde çok daha kısa sürede adrese ulaşım için kargo daha avantaj sağlayabilir. Bunun yanı sıra kargo hizmetinde evden eve nakliye hizmetine göre çok daha fazla bir hizmet bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Aynı zamanda parça eşyanızda söküm ya da montaj işlemi var ise bunu kargo firması yüklemez. Kargo firması ayrıca parça eşyanın paketlenmiş olarak teslim edilmesini ister.

Kargo taşımacılığı ile karşılaştırıldığında evden eve nakliye firmasının birçok avantajı yer alıyor. Eşyanın bulunduğu yerden alınması, söküm işlemi var ise bunu gerçekleştirerek özel olarak paketleme seçimine yer verilmesinin yanı sıra sevk adresine ulaşım sonrasında da eşyanın tekrar montajlama seçimine yer açılır. Konusunda uzman olan ekip tarafından gerçekleştirilecek olan işlemde sadece eşyanın araç içinde kaplayacağı alan dikkate alınır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir