Ev Girişleri için Dekorasyon Örnekleri

Ev dekorasyonunda en önemli alan girişlerdir. Giriş alanındaki etkiyi elde edebilmek için ise dekorasyon seçiminize dikkat etmeniz gerekir. Uygulanacak olan dekorasyonlarda genellikle karanlık olan giriş alanının aydınlatılması da dikkat edilecek olan konudur. Aydınlatma seçimlerinde abajurlar, lambader ya da led şerit gibi seçimlere yer açılabilir. Geniş bir giriş alanına sahip iseniz farklı duvar aplik seçimlerinden de yararlanabilirsiniz. Aydınlatma tercihlerinde genellikle giriş için sarı ışıklara yer açılmak ile beraber beyaz ışık daha ferah bir alan izlenimini de kazandıracak olan önemli bir tercihtir.

ayna dekorasyonu

Dekorasyon uygulamalarında değişen aksesuar tercihlerine yer açılabilir. Bu aksesuar seçimleri ise giriş alanının genişliğine göre farklı tercihler iler hazırlanır.

Dar Giriş Alanları

Dar giriş alanlarında genellikle duvar süsleri etki bir sonucun elde edilmesinde kullanılıyor. Yapılacak olan duvar süsleme seçimleri ise abartıdan uzak fakat dikkat çeken tercihler ile dekore edilebilir. Bu aksesuar tercihleriniz genel ev dekorasyonunu ile uyumlu olarak da seçilebilir. Genel dekorasyonunuz ile uyumlu olan seçimler tam bir ahengi elde etmenizi sağlar.

Geniş Giriş Alanları

Geniş olan giriş alanlarında çeşitli sehpalar, komodin tarzı seçimler ya da raflar tercihe dilebiliyor. Bu alanda kullanılacak olan ürün seçiminde aynalara da yer açabilirsiniz. Aynı zamanda aydınlatma seçimlerinde lambader gibi ürünlerde giriş alanında farklılığı ve hoş bir ayrıntıyı da sunacak tercihtir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir