Portmanto’suz Olmaz Diyenlere!

80’li yılların sonu 90’lı yılların başı gibi kendisini gösteren ve o dönemlerde hemen hemen her evde görülen portmantolar, günümüzün de olmazsa olmazı haline geldi. Nasıl mı? Çiftçioğlu Mobilya sayesinde. İmal ettiği ürünleri ile farkını ve tarzını konuşturan Çiftçioğlu Mobilya giderek büyüyor ve portmanto üzerine adeta devrim yapıyor.

portmanto

portmanto

 

Portmanto Modelleri

Dilerseniz aynalı dilerseniz de tek renk olarak kullanabileceğiniz portmanto modellerinde sınırlama yok. Eskitme görünümlü, klasik ahşap görünümlü ya da daha da modern bir yapıya sahip portmantolar üretimde. Tercihinize göre şekillenen seçeneklerle ile birlikte gelişen modeller arasında en çok tutulan model sadece askılığı olan değil de, tek ya da çift göz dolabı olan portmantolar çok rövanşta.

portmanto modeli

portmanto modeli

Raylı sistemi ya da dolabın açılması ile birlikte seçenekleri olan portmantolar ayakkabılık olarak da kullanılmakta, ihtiyaçlarınızı gayet iyi bir şekilde karşılamaktadır. Evinizin girişine, mutfağın giriş kısmı büyükse oraya rahatlıkla yerleştirip kullanabileceğiniz portmantolar sizleri Çiftçioğlu Mobilyada bekliyor. Durmayın, eviniz daha geniş olsun, daha ferah ve daha şık görünsün. Bir portmantonun evin dizaynında neleri değiştirebileceğini ve nasıl renk katacağını görün!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir