Eski Sevgiliye Atılmaması Gereken Mesajlar

Eskiden çok yakın olduğunuz insana artık uzaksınız. Çünkü ayrıldınız ve artık siz bir çift değilsiniz. Ona halen mesaj atabilirsiniz. Bir şey sormanız gerekebilir. Fakat atmamanız gereken bazı mesajlar vardır. Bu yazımızda sizi eski sevgilinize mesaj atarken dikkat etmeniz gerekenler konusunda uyaracağız.

mesaj

mesaj

Dikkat Edin!

Tek kelimelik kısa mesajlar atmayın. Selam, nasılsın tarzında. Bunları tabii ki kullanın ama atacağınız mesajınızda mesaj atma nedeninizde yer alsın. Samimiyetinizi belirleyin. Artık aşık çiftler değilsiniz. Sevgi ifadeleri kullanmayın. Onunla kötü ayrılmış olabilirsiniz ya da sizden uzaklaşmasına, ayrılmasına olan üzüntünüz git gide öfkeye dönüş olabilir. Kaba ve kötü ifadeler kullanarak kendinizi küçük düşürmeyin.

sms

sms

Söyleyeceğiniz şey her ne kadar önemli olsa da bu hataya düşmeyin. Mesajınızı görmemiş olabilir ya da görüp cevap vermemiş olabilir. Müsait değildir ya da başka bir şey vardır. Sakın neden cevap vermiyorsun tarzı dönüşler yapmayın. Geçmişten ya da tarafların şu anki ilişkilerinden bahsetmeyin. Karşı tarafa hala aşık olabilirsiniz ama ona romantik cümleler kurmayın. Sizle aynı görüşte olmadığından dolayı sessiz kalacak ya da soğuk tepki verecektir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir