Teras ve Balkon Dizaynları

Yaz mevsimi geldi. Soğuk içeceğimizi alıp rahatça oturup temiz havanın tadını çıkarmak istediğimiz teras ve balkonlarınız hem rahat olsun hem de şık görünsün isteriz. Sizler için bazı kolay önerilerimiz var.

balkon dekoru

balkon dekoru

Teras ve Balkonları Konforlu Hale Getirmenin İpuçları

Eğer geniş bir terasınız varsa rahat edebileceğiniz koltuk ve kanepeler iyi bir fikir olacaktır. Rahatça uzanabileceğiniz ve kahvenizin tadını çıkarabileceğiniz geniş koltuklar dinlenmenize yardımcı olacaktır. Çok geniş bir alanınız yoksa rahat edebileceğiniz sedir sandalyeler balkonunuzu daha şık göstermenin yanında modern bir hava katacaktır.

Balkon ve teras dizaynınızda renkli minderler şirin ve şık bir görüntü yakalamanıza yardımcı olabilir. Çok pahalı olmayan bu minderler arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle vakit geçirirken rahat etmenizi de sağlayacaktır. Elinizde bulunan eski minderler varsa satın alacağınız bir parça kumaş ile minderleri yenileyebilirsiniz.

teras dekorasyonu

teras dekorasyonu

Bitkiler bizleri her daim rahatlatan huzur veren muhteşem bir şıklık yakalamamıza yardımcı olan parçalardır. Günümüzde birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile karşımıza çıkan saksılardan size en uygun olanını seçebilir ve balkonuza bahçe havası katabilirsiniz. Eğer çok yoğun bir yaşantınız varsa çok sulama ve bakım gerektirmeyen ancak çok güzel görüntülere sahip olan bitkiler satın alabilir ve yetiştirebilirsiniz.

Daha şık bir ortam isteyenlere küçük aksesuarlarda önerebiliriz. Mum, şamdan gibi küçük aksesuarlar balkonunuzda fark yaratmanıza yardımcı olacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir