Yaza Fit Girmek Önemlidir

Bir süredir kendi çabalarınızla diyet uygulamaya çalışıyor, kendinizi yoruyor ama bir türlü kilo veremiyorsanız yaz günlerine sayılı günler kala tatile fit görünerek girmenin yollarını sizlere fısıldıyoruz. Hemen kâğıt kalem alıp yeni bir beslenme planı yapın. Gün içerisinde 3 saat aralıkları ile gıda takviyesi yapmalısınız. Bu şekilde iştah kontrolü de sağlamış olursunuz. Günü zinde geçirmek için erken saatlerde kalkıp, erken kahvaltı yapın. Asla kahvaltıyı atlamayın ve geçiştirmeyin.

Fit Vücutlu Bayan

Fit Vücutlu Bayan

 

Fit Görünmek Elinizde

Fit görünüm kazanmak her kadının istediği bir şeydir. Hele ki yaz aylarına bu kadar az kalmışken. Fit görünüm için küçük tüyolar burada. İlk başta kendinizi motive etmelisiniz. Aklınıza olumsuz düşünceler getirmemeye özen gösterin. Pozitif düşünmek için çaba gösterin. Ayrıca etrafınız da motivenizi düşüren kim varsa onlardan uzak durun.

 

Güneş ışınları sizlerinde bildiği gibi en önemli D vitamini kaynağıdır. Bu sebeple güneş ışınlarından faydalanın.  Sıvı tüketiminize özen gösterin. Asla azaltmayarak gittikçe arttırın. Günde en az 2- 3 litre su için. Maden suyu tüketimi de oldukça önemlidir. Yaz aylarında sıvı kaybını önlemenin farklı yoludur maden suyu içmek. Hareket edin ve formunuzu koruyun. Günde 45 dakika düzenli yürüyüş ve egzersiz yapın.

Egzersiz Önemlidir

Egzersiz Önemlidir

 

Tuz ve yağ içecekli gıdalardan uzak durun. Paket ürünlerden özellikle kaçının. Yemek yerken lokmaları yavaş çiğneyerek yutun. Bol meyve yemeye özen gösterin.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir