Açılışların Düğünlerin Vazgeçilmezi Davetiyeler

Açılış ve düğünlerde nişanlarda mutluluğumuza mutluluk katmak sevincimizi dostlarımızla paylaşmak için onlara bu mutlu günümüzün tarihini belirterek aramıza katılmalarından onur duyacağımızı kendilerine davetiye göndererek bildiririz. Ama isteriz ki bunlar klasik sıradan davetiyeler olmasın, dostlarımız zarfı açıp davetiyeyi gördüklerinde çok mutlu olsun, heyecanlansın. İşte insanlar üzerinde böyle etkiler oluşturabilmek için çok ilgi çekici sıra dışı davetiyelere sahip olmak isteriz.

Bu konuda bize yardımcı olabilecek tasarımcılar mevcuttur ve bununla birlikte farklı tasarımlar yaratma yeteneğine sahipseniz veya böyle bir arkadaşınız var ise hayalinizdeki davetiyeyi tasarlayıp basmaları için matbaadan yardım isteyebilirsiniz. Onlar sizin tasarladığınız davetiyeleri istediğiniz adette basarak teslim ederler.

davetiyeler

davetiyeler

Sıradışı Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesi tasarımcıları tarafından yaratılan yeni modeller ve tasarımlar davetiye basıp satışını yapan matbaa kataloglarında veya web sitelerinde bulunan sanal kataloglarda müşterilerin beğenisine sunularak online olarak kapıda ödeme koşulu ile de satışı yapılmaktadır. Yani davetiye beğenmek için düğün hazırlığı esnasında sağa sola koşturarak vakit harcamanıza hiç gerek yok istediğiniz takdirde her şey ayağınıza kadar geliyor

İster nakit ister kredi kartınızla kapınızda davetiyelerinizi teslim alarak ödeme yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz davetiye modelleri sayesinde düğününüz davetlilerin hafızalarında kalıcı bir yere sahip oluyor ve bu sıra dışı marjinal özellikler taşıyan bu davetiyeler de güzel bir anı olarak yıllar boyunca davetliler ve aile tarafından saklanıyor.

Seçkin Davetlere Özel Davetiyeler

Yüksek tabakanın seçkin üyeleri düğün ve nişan açılış gibi merasimlerini çok özel mekanlarda yaptıklarından o yüksek nitelikli mekanlara yakışacak şıklıkta ve çok çok özel tasarımlarda düğün davetiyeleri hazırlatarak her şeyiyle muhteşem ve uzun süre adından söz ettirecek bir düğün yapmak isterler. Bunun içinde düğün davetiye modelleri konusunda oldukça titiz bir tavır sergileyerek ince eleyip sık dokurlar. Genelde düğünlerini organizasyon şirketleri yardımıyla düzenlediklerinden onlara özel tasarımlar hazırlayan davetiye firmaları da bulunmaktadır. Bizlerin bu kadar lüks düğün yapma imkânımız olmasa da bizde en azından seçkin ve özel davetiyeler hazırlatarak akıllara yer edecek bir şeyler yapmak isteriz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir