Bebek Bekleyenlere Dekorasyon Önerileri

Eşiniz ile dillere destan olan sevdanızı bu hayata bırakacağınız en büyük eser olan çocuğunuz ile taçlandırma yolundasınız. Bebek bekliyorsunuz. Anne ve baba olma şerefine nail olacaksınız. Peki ne derece hazırsınız? Bebeğiniz yolda. Onu en iyi şekilde karşılamanız gerekiyor. Bundan dolayı hemen hazırlıklara başlayın. Ona harika bir oda hazırlayın.

bebek odası

bebek odası

Renkler Önemli

Bebek gelişiminde oda önemlidir. Bebeğin kendini rahat hissedeceği ve fazla şaşalı olmayacak bir odada kalması gerekiyor. Özel bir odası olması şart. Bebek olduğunu hissettirmelisiniz. Bu yüzden ilk olarak odanın renklerini ayarlayın. Odanın rengi çok koyu olmasın. Bu bebeği boğabilir. Açık renkler tercih edin. Hatta mümkünse beyazdan taviz vermeyin.

dekorasyon

dekorasyon

Bebeğinizin cinsiyeti de bu alanda önemlidir. Eğer erkekse karyola ve diğer eşyalarının rengini beyaz ve mavi olarak ayarlayabilirsiniz. Sarı rengini de tercih edebilirsiniz mavi yerine. Ama kız ise pembeden taviz vermeyin. Pembe ve beyazı güzelce kombin ederek harika bir oda sunabilirsiniz. Karyolası da rahatça kontrol edebileceğiniz türden olsun.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir