Berjerler İle Tarihin Ruhunu Hissedin

Eski zamanlarda ev dekore edilirken berjerler evin en şık köşesine yerleştirilerek gözde haline getiriliyordu. Dedelerin, ninelerin torunlarına birbirinde farklı hikâyeleri anlatırken oturdukları berjerler farklı bir anlam taşımaktaydı. İşte o eski zamanlar son dönemlerde tekrar canlanarak evlerde yerini almayı başarıyor. Ev dekorasyonunda artık demode olan koltuk takımları yerini yeni stillere ve tarzlara bırakması ile berjerler de şık köşeleri doldurmaya geliyor.

Berjer Modelleri

Berjer Modelleri

Her Tarza Uygun Berjerler!

En eski Fransızlar döneminde oluşturulan berjerler günümüzde tüm dünyaya yayılmış olmanın yanı sıra farklı tarza akımları ile istenilen stilde üretiliyor ve kişinin rahatlığı, konforu göz önüne alınarak oluşturulan berjer modelleri yoğun müşteri talebi ile de listede ilkler arasına giriyor.

Berjer Modelleri

Berjer Modelleri

Bu konu içeriğinde berjer modelleri olarak rövanşta olan ve son dönemleri akımı haline gelen bohem tarzı çekiciliği ile müşterilerinin gözlerini cezbediyor. Bunun dışında ev dekorasyonunda kullanabilecek şık köşeler için klasik bir berjer ve vintage tarzı abajur yanına modern sehpa üçlemesi ince detaylarda hazine niteliğini taşıyor.

Sadece salon ile sınırlı kalmayarak çocuk odasında yatak başlarında ya da yatak odalarında da kullanım imkânları ile estetik açınızı kullanabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir