Boş Duvarlara Uygun Dekorasyon Tasarımları

Bomboş duran duvarlar, bazı evlerde odaların doluluğu sebebiyle fazla göze batmazlar. Ancak bazı oda modellerinde ise, tamamlayıcılardır boş duvarların doluluk durumları… Buna göre de günümüzde uygun olabilecek birbirinden farklı modellerde dekorlar vardır ki, boş duvarlara uygun olan bu dekorasyon modelleriyle duvarların renklendirilmesi sağlanabilir.

dekorasyon

dekorasyon

Duvarlarınızı boyadınız, oturma grubu takımınıza ya da perdelerinize göre de seçimler yaparak halılarınızı ve diğer eşyalarınızı tamamlayarak odanızı bitirdiniz. Ancak boş duran duvarlarınızda yenilik istiyorsanız eğer, seçeneklerden biri duvar kâğıdı yaptırmak olabilir. Tablo bulmak ya da salon dekorunuza uygun bir resim – aksesuar ayarlamak zor gelebilir. Bunların yerine renk uyumu ve hoş bir desen ile duvar kâğıtlarıyla duvarlarda renklilik yaratabilirsiniz.

duvar dekoru

duvar dekoru

Televizyon Arkasına Özel Duvar Kağıdı Modeli

Duvar kâğıdını illa ki tüm duvarlarda kullanmak zorunda değilsiniz. Evinizin salonunda, salonunuzu boğmayacak bir TV ünitesi ile beraber TV ünitesine eş değerde benzer renklerde uygun bir arka planına duvar kâğıdı yaptırarak, hoş bir tasarımı salonunuza yaptırarak güzel bir dekoru beraberinde getirebilirsiniz.

Duvarlara Ayna Kaplama Seçeneği

Duvarlarda görülebilir bir diğer seçenek ise aynalardır. Aynalarda yine insanların hoşuna giden dekor seçeneklerinden biri olabileceği gibi küçük salonların büyükmüş gibi bir hava katmasında da usta bir iş çıkartır.

taş duvar

taş duvar

Buna seçenek olarak siz de salonlarınızın küçüklüğünden dolayı yakınıyorsanız eğer, uygun bir ya da birkaç yere sağlayabileceğiniz dekorlu ayna modelleriyle beraber evinizde hariak bir dekoru sağlayabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir