Canon Eos 7D Mark II

Fotoğraf makineleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisi Canon Eos 7D Mark 2 gelir. Genel olarak hızı seven fotoğrafçılar için özel üretilen 7D, yaratıcılığın keyfini çıkarmanızı sağlar. Çekeceğiniz obje ne kadar hızlı hareket ederseniz edin, istediğiniz anı yakalayabilirsiniz.

canon

canon

Canon Eos 7D Mark II Teknik Özellikleri Nelerdir?

Canon Eos 7D Mark 2 teknik özellik olarak saniyede 10 kareye kadar sürekli seri çekim yapabilir. Yüksek kare hızlarında çekim yapar, Çift hafıza kartı yuvası, çekim yaparken dosyaların otomatik yedeklenmesine olanak tanır ve genişletilmiş depolama kapasitesi sağlar. Görüntü sensörünün etkin pikseli 20.2 megapikseldir. EOS 7D Mark II, hızlı performans sunmak için İkili “DIGIC 6” görüntü işlemcisi kullanır. Çekim sırasında gecikme zamanının en aza indirilmesi, saniyelik anları hassas zamanlamayla yakalamanızı sağlar.

fotograf makinesi

fotograf makinesi

Hızlı hareket eden nesneleri takip etmek için 65 odak noktasına sahip olan EOS 7D Mark II, çekim sırasında net odağı korur. Işığın az olduğu durumlarda çekim yapmaya yardımcı olmak için 7D Mark II, ışığın -3 EV gibi düşük seviyelere indiği ay ışığı koşullarında bile odaklama yapabilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir