Deri Ceket Nasıl Giyilmeli?

Deri ceketleri gündelik hayatınızdaki yaptığınız aktivitelerinizde ve özel gün davetlerinizde kullanabilirsiniz. Spor ve klasik elbiseler ile birlikte rahatlıkla kombinleyebileceğiniz deri ceketleri doğru parçalar ile birlikte kullanırsanız şık ve asaletli bir stili ortaya çıkartabilirsiniz.

deri ceket kombini

deri ceket kombini

Siyah rengi zaten hemen hemen her türlü renk ile rahat kombinlenebilen bir renk olduğu için siyah renkli deri ceketleri çoğu kıyafet ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Örneğin Rock ve Punk tarzlarından hoşlanıyorsanız üzerinde zımbalar ve kuru kafa desenlerinin yer aldığı muhteşem tasarımlı deri ceketleri uzun botlarınız ile birlikte giyebilirsiniz.

deri ceket

deri ceket

Mevsimlere Göre Kombinler Oluşturun

Feminen bir duruşu deri ceketler ile yakalamak istiyorsanız midi boy etek modellerini deri ceketleriniz ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Yırtmaçlı uzun elbiseleri de gündelik bir stil için deri ceketler ile birlikte kullanabilirsiniz. Bahar aylarında bu stili yakalayabilmek için ise kot şortlardan ve baskılı Ramones tarzı t-shirtlardan kullanabilirsiniz.

Kış aylarında kullanmak istediğiniz deri ceketleri ise kazak ve çan etekler ile birlikte mükemmel bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir