Deri Ceket ve Kombinleri

Deri ceket klasiği moda dünyasının her zaman vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Sonbahar ve kış ayının ayrılmaz üst modeli olan deri ceketleri farklı şekillerde kombinleyerek kendinize şık bir tarz yaratabilirsiniz. Siyahın büyüsü her zaman derinin gözde renkleri arasında gösterilir. Gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken bir renktir. Siyah deri ceketin en büyük özelliği her kıyafete uyum sağlamasıdır.

deri ceket

deri ceket

Renkli Deri Ceket Modası

Siyah deri ceketler ne kadar vazgeçilmez olsa da bu sezon renkli derilerde oldukça moda. Kıyafetlere güzel bir hareketlilik kazandırıyor. Bordo, hardal ve kobalt mavi tonlarını bu sezon deri ceketlerde görebilirsiniz. Deri ve dantel uyumu ise bu yıla damgasını vuracak. Dantel efeminen bir görüntü sağlarken deri ise asi duruşunuzu ortaya çıkaracak.  Deri ceketi spor kıyafetlerinizle de kombinleyebilirsiniz. Jean pantolonlara güzel bir uyum getirir ve sokak modasında da rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

deri ceket kombini

deri ceket kombini

Bu sezon kısa deri ceketlerle farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. Kat kat giymeyi sevenler özellikle uzun gömlek ya da tunik gibi parçaları bütünleştirebilir ve kısa deri ceketlerle güzel bir tarz yaratabilir.  Yüksek bel etek ve yüksek bel pantolonların vazgeçilmezi olan kısa deri ceketlerle şimdiden büyüleyici görüneceğiniz bilmeniz gerekir. Ekose elbise ya da belden büzgülü elbiselerle de güzel kombinler yapabilirsiniz. Deri ceketler bu yıl sade görünümün yanı sıra zımbalı ve baskılı modelleriyle de moda dünyasını damgasını vurdu. Rocker tarzı sevenler için zımbalı ve baskılı modeller güzel bir seçim olacak.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir