Dış Mekânlar İçin Fener Modelleri

Daha çok yaz mevsiminde özellikle de tatile çıkmadan önce ferah bir nefes almak için evlerimizde bulunan balkon ya da terasları oldukça sık kullanıyoruz.

Hem bu nedenden dolayı, hem de son yıllarda oldukça modern ve şık görünümlerde olan teras ve balkon dizaynlarının yaygınlaşmasından dolayı bu bölümlerin dizaynları da oldukça dikkat çekmeye başlamış durumda.

fenerler

fenerler

Daha çok şık kanepeler, tabureler, masalar ve yeşil bitkiler kullanılarak oluşturulan birbirinden güzel teras dekorasyonlarının yanı sıra aydınlatma sistemi olarak ve şık bir görünümü tamamlayabilmek için çeşitli fener modelleri teras tasarımlarında yaygın olarak kullanılmaktalar.

beyaz fenerler

beyaz fenerler

Siyah, Beyaz Ve Mavi Renklerde Fenerler

Oldukça şık bir görünüme sahip olan fenerler modelleri için tercih edilen renklerin beyaz ve siyah olduğunu söyleyebiliriz.

Duvara monte edilebilen modellerinin yanı sıra masa veya sehpaların üzerine de konulabilen, ya da herhangi bir yere birbiri ardına asılarak ta kullanılan çeşitli boylardaki fenerler ayrıca romantik bir görünüm sevenler içinde çok ideal olan dekorasyon tamamlayıcı parçalar arasındalar.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir