Gece Elbiseleri Sezon Farkıyla

Renk ve modelleri gece elbiseleri ile sizlerin geceye damganızı vuracak kalitede olması gerekir. Kaliteli tasarımlardan oluşan gece kıyafetleri moda rüzgârında yerini almaya başladı.

Payetlerle süslenmiş elbiseler bu sezonda oldukça iddialı. Vücut tipinize uygun kıyafeti seçerek oldukça farklı olduğunuzu ortaya sergileyebilirsiniz. Aksesuar seçimi de aynı şekilde özen ister.

gece elbiseleri

gece elbiseleri

Abiye Gece Elbiseleri Yeni Moda Esintilerinde

Uzun modellerde bu sezon yırtmaçlı modeller yine belirgin şekilde kendini yansıtıyor. İşleme ve şifonlarda canlılık getiriyor. İşlemeli modelleri seçtiyseniz takılarınızı daha sade kullanmalısınız.

Metal aksesuarlar ve simli modeller elbisenin daha canlı hale gelmesini sağladı. Uygun aksesuarlarla harika bütünlük oluşturmanız elinizde.

mini gece elbiseleri

mini gece elbiseleri

Mini gece elbiseleri ise yine tül ve şifonlarla bu sezon renklendi. Dantel ve transparan kısımlarla elbiseye ayrı bir renk geliyor. Desenleri ve çarpıcı renkleri ile her zaman iddialı olmayı seven bayanlar bu sezon oldukça mutlu olacak.

Kıyafetler çok çeşitli seçeneklerde sizlere sunuluyor. Sırt dekoltesi her zaman olduğu gibi bu yıl da moda. Göğüs işlemeli modeller ise beğenilen kıyafetler arasında olmayı sürdürüyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir