Giyilebilir Teknolojide Tasarım Ödüllü Marka; Misfit Shine!

Tasarımcı Sonny Vu tarafından piyasaya lanse edilen Misfit Shine ilk etapta şık bir aksesuar zannedilebilir. Fakat  o aslında kolye ucu, küpe, saat gibi hoş bir takı görünümünde giyilebilir bir aktivite ve uyku monitörü. Uykunuzu gözlemleyip, uykuda geçirdiğiniz süreyi hesaplıyor. Mikro sensörü nabzınızı ölçüp, aktivitelerinizi izleyip, sağlık bilgilerini toplarken,özel kayışıyla  kolunuza taktığınızda aynı zamanda bir saat fonksiyonu görebiliyor.

Misfit Shine

Misfit Shine

Üstün Teknolojik Ayırımlar

2012-2013 yıllarında Red Dot ve A’Design tasarım ödüllerini alan cihazın tasarımı kadar teknolojisi de dikkat çekiyor. İOS ve Android cihazlara uyumlu veri aktarma sistemine sahip Misfit Shine  topladığı verileri Bluetooth aracılığı ile mobil cihaz uygulamasına aktarıyor.Bu da tabii ki kronolojik olarak takip avantajı sağlanıyor. Misfit Shine  pille çalışıyor ve 4-6 ay arası pil ömrü ile muadilleri arasında ciddi fark bulunuyor.

teknoloji

teknoloji

Ergonomik Ve Şık!

Suya dayanıklı paslanmaz materyal gövdesi ile yüzerken harcadığınız kaloriyi gösteriyor. Gün boyu attığınız her adımı ve yaktığınız kiloyu hesaplıyor. Spor yaparken, yürürken  güvenle taşınabiliyor. Misfit Shine  pille çalışıyor ve 4-6 ay arası pil ömrü ile muadilleri arasında ciddi fark bulunuyor. Siyah, gri, mavi, şampanya sarısı gibi farklı renk seçenekleriyle bir aksesuar gibi taşınabiliyor, istenilen her eşyaya tutturuluyor. Madeni 1 TL  büyüklüğünde, yuvarlak şekilli cihaz sadece 10 gr ağırlığında!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir