Güzel Kokan Kadınların Sırrı Ne?

Her zaman güzel kokan kadınlar erkeklerin başını döndürür ve güzel kokan bir kadın aynı zamanda çekici gelir. Daima taze ve hoş kokan o kadınlardan biri olmak ister misiniz? Bu şekilde hisseden tek kişi emin olun siz değilsiniz. Birkaç güzellik alışkanlığı olan kadınların sırlarını bilmek istiyorsanız, işte, günün hangi saati olursa olsun yapabileceğiniz basit şeyler.

Her Zaman Güzel Kokmanızı Sağlayacak 8 İpucu

1- Parfümünüzü sıktıktan sonra dokunmayın ve (bilekler, boyun ve eklem yerleri gibi) doğru yerlerde kullanın.

2- Kokulu ojeler kullanın ve sık sık yenileyin, gün boyu kokusunu hissettirecektir. Ayrıca duştan sonra, vücudunuza hoş bir parfüm içeren bir nemlendirici de sürebilirsiniz.

vücut parfümleri

vücut parfümleri

3- Çantanızda veya cebinizde uygun boyda yağ bazlı bir stick taşıyın. Yağ bazlılar uzun süre tende kalırlar ve alkol bazlılara göre daha çok yoğundurlar. Bu nedenle güçlü, kalıcı koku yayarlar. Yaseminli parfüm yağları ile denemeye başlayabilirsiniz.

4- Saçlarınız kirlendiği zaman kokar, bunun için düzenli olarak yıkayın, ayrıca saçlarınıza parfüm içeren bir saç spreyi sıkabilirsiniz, böylece uzun süre güzel kokar.

5- Yatağınıza, yastık ve çarşaflara güzel kokulu sprey sıkın, isterseniz afrodizyak etkilisi olanlar bile var.

hoş kokular

hoş kokular

6- Gardırobunuzun, çorap ve iç çamaşırı çekmecelerinin içine doğal kokulu bir sprey sıkın ya da hoş kokulu torbalardan alın.

7-Seyahate çıktığınızda yanınızda ayakkabı spreyi bulundurun. Ayakkabılarınızı çıkardığınızda rahat edersiniz.

8- Koltuk altlarınızı gerektiğinde silmek için tek kullanımlık mendillerden de faydalanın. Eğer ağzınız kuruyorsa kötü kokuya neden olur, şekersiz, naneli bir sakız çiğneyerek rahatlayın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir