Kadife Etek Nasıl Giyilir?

Kış aylarının vazgeçilmez kumaşı olan kadifenin sıcak havası bayanların genellikle tercih sebepleri arasında oluyor. Kış aylarında etek seçimlerinde sık gördüğümüz kadife seçimlerini daha doğru giyebilmek ve etkileyici bir stile sahip olmak için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

uzun kadife etek

uzun kadife etek

Etek seçerken öncelikle vücut yapınızı iyi tanıyor olmanız gerekiyor. Eğer kısa boylu bir bayansanız uzun ve geniş kesimli etekler giydiğiniz takdirde olduğunuzdan daha kısa boylu gözükebilirsiniz.

Ayakkabı Seçimleri Nasıl Olmalı?

Düzgün ve uzun bir fiziğe sahip olduğunuzu düşünüyorsanız mevlana tipi yüksek bel etekler giymeniz daha uygun olacaktır. Zayıf bir bayansanız balık model yüksek bel bir etek ile fiziğinizi daha etkileyici bir şekilde dışarıya yansıtabilirsiniz.

kadife etek

kadife etek

Kadife eteklerinizi sonbahar kış aylarında tercih edeceğiniz için kombinleyebilme açısından da bu aylara uygun kıyafetlerden yararlanmalısınız.

Belinize tam oturan şık bir kadife etek ile birlikte uzun çorap ve topuklu bir bot giyebilirsiniz. Kadife eteklerin altına dantel çoraplar da giyebilirsiniz. Uzun şık çizmeler ise bot giymek istemeyen bayanlar için iyi bir alternatiftir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir