Yeni Sezon Özel Bileklik Modelleri

Modellerin zarif tasarımları sizleri farklı çizgilerde bekliyor. Bileklik modelleri ile her zaman şıklığı yakalamanız çok kolay. Zarif desenler ve oldukça iddialı çeşitler. Zincir bileklikler özellikle spor ve abiye kıyafetlerle rahatlıkla takılabilir. Kişiye özel bilekliklerle sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Zarif Desenli Bileklik Modelleri

Yılın tüm mevsimi her kıyafete ayrı bir hava katar. Bileklik modelleri bu sezon oldukça çarpıcı. Bu sezon ince ve kalın modeller çok moda. Kalın bilekliklerde farklı desenlerin işlendiğini göreceksiniz. Şıklığınız her zaman kıyafetlerinize ayrı bir hava getirecek. Top desenler ya da çeşitli geometrik desenlerle güzel motifleri bulacaksınız.

zarif bileklik

zarif bileklik

Bileklik Modellerinde En Çarpıcı Desenler

Beyaz ve sarının ince işlenmiş modelleri tüm bilekliklerde. İnce modeller özel tasarımlarıyla spor kıyafetlerinizde de harika bir şıklık sağlayacak. Altının en zarif işlenişini tüm bilekliklerde göreceksiniz. Bu sezon oldukça renkli modeller sizleri bekliyor. Sevdiklerinize en güzel hediyeler sunabilir ya da kendi takı dünyanıza renk katabilirsiniz.

En Çarpıcı Bileklik Modelleri

Fantezi modeller ve klasik desenlerin hepsi bu yıla özel kampanyalarıyla. Bileği zarif gösteren takı çeşitleri ile her zaman şıklığınıza ayrı bir anlam katacaksınız. Renk ve desenler oldukça çarpıcı. Spor kıyafet ya da abiye kıyafetlerinize çok güzel uyum katacaksınız. Özel tasarımlar ve el işçiliği uzman çalışmalar neticesinde sizlere geliyor.

bileklikler

bileklikler

Avantajlı Bileklik Modelleri

Kampanyalı ve bütçenize uygun fiyatlar ve güzel desenler, çarpıcı fiyatlardan. Klasik modellerin yanı sıra modern kesimlerde bu sezon çok moda. Modern tarzlar özel desenleri ile. Altının büyülü dünyası sizleri özel kampanyalarıyla bekliyor. Renkler özellikle desenlerle birleşerek sizlere güzel bir tarz sağlıyor.

bileklik modelleri

bileklik modelleri

Myra Gold bileklik modellerinde gerçek bir güzelliği yaşama zamanı.  Sezon en güzel tasarımları yeni çizgilerinde. Bu sezon yenilikleriyle yeni model tasarımlarında. Kaliteyi her zaman yakından görün ve şık modellerden oluşan yeni sezon tasarımlarıyla kıyafetlerinize farklı bir esinti getirin. Tüm modeller modern çizgilerin yanı sıra klasik kesimlere de ağırlık verilerek tasarlandı.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir