Kendi Stilinizi Yansıtın

Modanın vazgeçilmez kavramları var. Vazgeçilmez renkleri var. Vazgeçilmez isimleri, markaları var. Örneğin modacılar için kırmızı asla unutulmayan bir renk. “Bütün hüzünlerin sonu kırmızıdır” diyecek kadar çok seviyorlar. Ve bazı aksesuarlar, bazı biçimler sanki artık bir klasik haline gelmişler. Mevsimleri hiç geçmiyor.

leopar desen

leopar desen

Her kadının gardırobunda olması gereken şeyler gibi bir liste bu. Siyahın her defile koleksiyonunda şöyle veya böyle görülmesi gibi. Üstelik söz konusu bu materyalleri kullanarak her zaman değişik stiller yaratabiliyorsunuz.

Stil Yaratmak

Liste leopar desenli kaban ile başlıyor. Pek çok kadına değişik bir hava veren bu model çok seviliyor. Sonra balıkçı yaka kazaklar geliyor. Kış mevsiminin değişmezlerinden olan bu ürün her renkte giyilebiliyor. Süper mini elbise daha çok genç kızlara göre, giymek için uygun vücutlu olmak gerekiyor.

stil yaratmak

stil yaratmak

Büyük tokalı kemerler ve kot ceketler listeye dahil. Ayrıca kilim desenli pançolarla, pelerin tipi kabanlarla da değişik bir görünüm elde edebilirsiniz. Kürklü ayakkabılar da böyle bir aksesuar. Biraz daha cesaretiniz varsa yama işi denen “patchwork” biçimi üretilmiş çizmeler giyebilirsiniz.

stil

stil

Siyahın vazgeçilmezliğine ek olarak pek kimsenin aklına gelmeyen hardal rengi ise değişik kombinler yaratabilmek için çok uygun bir zemin oluşturuyor. Hatta bütün saç renkleriyle de uyum sağlayabilen hardal rengi, aksesuarları  güzel gösteriyor. Elde veya omuzda taşınan büyük çantalar ise her kıyafetin tamamlayıcısı.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir