Menu Board Dijital Menü Göstergesi

Genellikle hızlı servis veren restoranların tercih ettiği yüksek çözünürlüğe ve düşük enerji tüketimine sahip, dayanıklı ve güçlü bir pazarlama aracıdır. Micros pos sistemleri ile tam entegre çalışarak, menü ve fiyatlarınızda yapılan değişiklikleri anında dijital panonun ekranına yansıtır. Böylece personel elle güncelleme yapmak zorunda kalmaz ve müşterilere daha fazla vakit ayırır.

dijital

dijital

Dijital menü board günün farklı saatlerinde farklı menüler sergilenmesini ve promosyonları istenilen şekilde çeşitlendirmeyi sağlayan esnekliğe sahiptir. Baskı ve dağıtım masrafına girmeden, yeni kampanyaları duyurmayı ve restoranda bulunan müşterilerden anında geri bildirim alarak, kampanyaların başarısını ölçmeye yardımcı olur.

Dijital Menü Tabelası Bileşenleri

  • Media Player (Bu bir pc veya özelliştirilmiş bir donanım olabilir.)
  • Kullanılan Yazılımlar
  • Ekranlar
  • Kablolama
  • Mekanik Askı Aksamı
  • İçerikler
menü

menü

Müşterileri ekranlara yöneltebilmek için bütün bu bileşenlerin doğru şekilde düzenlenmesi gerekir. Talebi arttırmaya yönelik yapılan bu tabelalar sadece sabit görsel yayınlamak için değil video özellikleri de kullanılarak verim arttırılabilir. Dijital menü siparişi verebileceğiniz firmalardan tecrübeli kurulum ve servis ekiplerine sahip olunması son derece önemlidir. Online olarak http://sistemdokuzmedya.com/digital_menuboard.html web adresinden bununla ilgili bilgi alabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir