Sandalet Modellerinde 2015 Modası

Yaz mevsimi ve sıcak günler yaklaşmışken hatta içinde iken bayanlar bu sıcak havalarda nasıl kombinler yapacağı konusunda düşünmeye başladılar. Bu yüzden de yeni yaz trendine uygun kıyafetler ya da ayakkabılar aramaya başladılar bile. Biz siz değerli okuyucular için bugün ki yazımızda son moda sandalet modellerinden bahsetmek istedik.

sandalet

sandalet

Ayakkabı yaz mevsimleri bayanların pek tercih etmedikleri türlerdendir. Kapalı ayakkabı tercih edilmediğinden açık ve rahat olan sandalet modelleri kadınların bu aylardaki gözdeleridir. Bu yüzden 2015 yaz sezonunun trend sandalet modellerini takip etmeye şimdiden başlamakta yarar var.

Sandalet Ne ile Kombinlenir?

Düz ayakkabı olan sandaletler rahatlığı ile de ilgi çekerler. Peki ne ile sandalet giyilmeli diye sorarsanız eğer sandaletin kullanıma en açık ve kombinin en kolay olduğu ayakkabı çeşitlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

sandalet kombinleri

sandalet kombinleri

Sandalet modelleri arasında bu sene yine oldukça moda olan gladyatörlerdir. Bunların uzun ve de kısa modelleri bulunuyor. Siz tabi ki bacak boyunuza göre tercih yapmalısınız. Salaş elbiseleriniz varsa bunu yazın uyumlu bir sandalet ile birleştirmek iyi bir fikir olur.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir