Triko Modası Yeni Sezonda

Yaz ayının sona ermeye başladığı şu dönemlerde Sonbaharın gelmesiyle ne giyeceğimizi düşünürüz. Triko seçimi bu aylara özel kıyafetler arasında yer alır. Havaların hafif soğumaya başlamasıyla trikolar dolaplardan çıkmaya başlar. Triko modası moda severlerin her zaman beğenisini kazanmış modellerdir.

triko-tayt

triko-tayt

Triko Modası ve Triko Sezon Renkleri

Bu sezon Triko dünyası oldukça renklendi ve çeşitlendi. Saç örgüsü modelleri bolca göreceğiz. Katmanlı örgü desenleri trikolara ayrı bir canlılık getiriyor. Renk çeşitlerinde ise bordo, hardal ve kahve tonları hâkim. Balıkçı yakalar ve süveter modellerini trikolarda göreceğiz. Bu sezon oldukça canlı olacak ve uzun elbiselerde de trikonun canlılığını hissedeceksiniz.

Kısa triko kazak

Kısa triko kazak

Pantolon üzerine ya da etek üzerine balıkçı yaka triko desenleri gösterişinizi artıracaktır. Renk bolluğu ile sizler daha hoş görünecek ve kalitenin etkilerini üzerinizde yaşayacaksınız. Sizlere özel moda renkleri trikonun her renginde göreceksiniz. Kış ayınız triko modelleri ile daha renkli geçecektir. Bol çizgili desenler ve kalın örgü modelleri ile kıyafetleriniz oldukça canlanacaktır. Özel renklerin hepsi sizlere sunulmuştur.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir