Bahçıvan Pantolon Modası

Moda dünyasındaki yerini hiçbir zaman kaybetmeyen bahçıvan pantolonlar, moda dünyasına 90’lı yıllarda adım atıyor. Ve o yıllardan bu yıllara kadar, eskimeden moda olmaya devam ediyor. Modacılar; yeni modeller ve tasarımlarla, bu pantolonların modasını canlı tutmayı başarıyor.

Salopet ismi ile de bilinen bu pantolonlar, rahatlık isteyenler için birebir. Hele bir de nostaljiden hoşlanıyorsanız, tam da size göre bir seçim!

Bahçıvan Pantolon

Bahçıvan Pantolon

 Kadın Bahçıvan Pantolon Modası

Kadın moda dünyasında her zaman çeşitlilik önemlidir. Kadınlar farklılık ister. Sıradan seçimler yapmaktan kaçınırlar. Bunu bilen modacılar da; bu pantolonlarda çeşitliliğe önem veriyor, moda dünyasına birbirinden farklı model ve tarzlarda birçok pantolon sunuyorlar.

Bahçıvan pantolonların ilk halini bilenler bilir. Bu pantolonlar ilk olarak kot kumaştan yapılmıştı. Fakat modacılar sadece model ve tasarım anlamında değil, kullanılan kumaş anlamında da değişikliğe giderek, farklı kumaşlardan pantolonlar üretmeye başladılar. Farklı ve göz alıcı kumaşlarla yapılan bu salopetler, kadınların ilgisini çekmeyi başarmış durumda.

Tulum modelleri

Tulum modelleri

Şort şeklinde olan salopetler yaz aylarında çok fazla tercih edilirken, diğer modeller her mevsim giyilebilecek özellikte. İspanyol paça, dar paça, midi boy, şalvar tipli ve çeşitli desenli bahçıvan pantolonların hepsi de, tercih edilen çeşitler.

Birçok model ve tasarımlarla vitrinlerde yerlerini alan bu pantolonlar, küçük büyük demeden tüm kadınların ilgisini çekmeyi başarıyor. Siz de siyah ya da beyaz bir t-shirt ile beğendiğiniz bir bahçıvan pantolonunu kombin yaparak, 90’lı yılların modasını yaşatabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir