Beli İnce Göstermek İçin Nasıl Giyinilmeli?

Bazı kadınların vücut yapısı, bazılarının da kilosu itibariyle beli kalın olur ve bu da dar kıyafet giydiklerinde ortaya hoşnut olmadıkları bir görüntü çıkarır. Bu sebeple vücut hatlarını ortaya çıkarmaktan vazgeçerek sürekli bol şeyler giymeye yönelirler. Bazı kadınlar ise, beli ince olduğu halde yanlış kıyafet seçimi sebebiyle belinin olduğundan daha kalın görünmesine neden olabilir.

kombin

kombin

Beli İnce Gösteren İpuçları

Kalın beli olan kadınlar, doğru kıyafet seçimi ve küçük hilelerle belini ince gösterebilirler. İşte beli ince göstermek için öneriler:

-Beli ince göstermek için, vücudun üst kısmına odaklanılmalı; yani omuzların geniş görünmesi sağlanmalıdır. Bu şekilde bel, olduğundan daha ince görünür.

kombinler

kombinler

-Kalça bölgesine yoğunlaşmak da belin daha ince görünmesini sağlayabilir.  Kalçaları olduğundan daha büyük gösterecek parçalar kullanmak, bele bakarken göz yanılması oluşturur ve ince gösterir.

-A kesim etekler beli kalın olan kadınlar için iyi bir çözümdür. Özellikle dar kesim bluzlarla kombinlenen A kesim etekler sayesinde bel, olduğundan daha ince görünebilir.

-Pantolonlu kombinlerde ise, bel kısmında kullanılan bir kemer ile belin daha ince görünmesi sağlanabilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir