Big Brother Türkiye Yarışması

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Big Brother Türkiye, Endemol Shine Türkiye yapımcılığında ekranlara geldi. Asuman Krause ‘ nin sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı başlamadan aylar öncesinde tanıtımları yapılarak başlaması ile de ilgi odağı olmuştu.

big brother

big brother

Yarışma programında ilk zamanlar yayın saatlerinde bir değişme olmayan programın sonrasında yayın saatleri sürekli değiştirildi. Yarışmanın sıkı takipçileri tarafından eleştirilen yayın saatlerini duymazlıktan gelen Star TV, gündüz kuşağındaki yayınında da değişim kararı alarak daha erken saatte programı yayınlama kararı aldı. Bunların yanı sıra haftanın finali ise cumartesiden pazara alınan program izleyenlerini her geçen gün hüsrana sürüklüyor.

yarışma

yarışma

Big Brother Türkiye Yarışma Programı Nedir?

Daha önceleri Biri Bizi Gözetliyor yarışma programından aşinalık yakaladığımız Big Brother Türkiye yaklaşık olarak 3000 metre kare alan içinde 16 yarışmacının hayatlarını inceleyen ve onlara belirli görevler vererek bu görevlerin yerine getirilmesi istenen bir program olup, her hafta eleme heyecanını yaşatıyor.Seksenden fazla kamera ile takip  edilen yarışma programında birinci olan kişi 1 milyon lira ödülle kavuşacak.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir