İspanyol Paça Modası

Retro tarzın simgesi olan ve 70’li yıllarda bir hayli popüler olan İspanyol paça pantolonlar bu yıl çok moda. Hem nostaljik hem de stil sahibi görünmenizi sağlayan pantolonlar son birkaç sezondur moda dünyasının vazgeçilmezi haline geldi. Bu yılın da tredn parçalarından olan İspanyol paça pantolonlaı her yaştan kadın tercih ediyor.

ispanyol paça

ispanyol paça

İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

İspanyol paça pantolonları vücut tipinize uygun seçtiğinizde 70’li yıllardan gelmiş gibi görünmezsiniz. Çok zayıf ya da kilolu iseniz bacağınıza yapışmayan biraz daha bol modelleri tercih edebilirsiniz. Pantolonunuzun boyunu sürekli giydiğiniz ayakkabınıza göre ayarlayın. Pantolon kısa durduğunda hoş görünmeyecektir. Bu nedenle pantolon boyunu iyi ayarlamanız gerekir. Gerçi bu yıl kısa paça İspanyol pantolonlar da sokaklarda karşımıza çıkacak. Eğer boyunuz kısa ise bu tarz pantolonları tercih edebilirsiniz.

kadife ispanyol pantolon

kadife ispanyol pantolon

İspanyol paçaları topuklu ayakkabılarla kombinlediğinzde daha hoş görünebilirsiniz. Özellikle dolgu topuk ve kalın topuklu ayakkabılar bu pantolonlarla iyi bir kombin oluşturuyor. İspanyol paça pantolonlarla üstünüze oturan badyler, kazaklar ve ceketler tercih edebilirsiniz. Eğer bol bir üst giymek zorunda iseniz kemerle belinizi ortaya çıkarmalısınız. Böylece üst ve alt bölgedeki bolluğu dengelemiş olursunuz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir