Filinta “Bin Yılın Şafağında” Dizisinde Neler Oluyor?

“Filinta” dizisi son yayınlanan bölümü ile takipçilerini şok etti. Dizinin 5 Şubat 2016 Cuma günü yayınlanan son bölümünde padişaha düzenlenen oyunun sonucunda Mustafa karakterinin duruma el koyamayışı ve izleyici tarafından bir tek Mustafa mı koruyor padişahı kimse yok mu onu koruyan dedirten bölümden sonra bu hafta yayınlanacak olan bölümde durumun nasıl toparlanacağı merak konusu oldu.

filinta

filinta

Yeni Bölümde Sorulara Yanıt Gelecek mi?

Yeni yayınlanacak olan bölüme Mustafa karakterinin hayatta kalacağının garanti olmasının yanı sıra niçin padişaha düzenlenen bu ayaklanmanın tek kişinin kurtarımına bırakılması hakkında hala sıkıntı yaşayan izleyiciler Cuma gününü merakla bekliyor.

filinta dizisi

filinta dizisi

Ayrıca “Filinta” dizinde her daim yaşama dönebiline ve Mustafa tarafından vücudundan vurularak öldüğü düşünülen Boris Zaharyas karakterinin diziye dönüp dönmeyeceği de merak edilen diğer konu olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça beğenilen Boris karakterini Serhat Tulumluer canlandırıyordu. Dizinin takipçileri tarafından beğenilen oyuncunun tekrar diziye geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili henüz açıklanan net bir bilgi yok.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir