Samsung Galaxy S8’in Özelikleri

İki farklı ekran boyutuyla gelmesi tasarlanan Samsung Galaxy “infinity display” özelliğiyle ekran çerçevelerini de tamamen ortadan kaldırıyor. Ekranı kavisli olacağı gibi 5 ile 6 inç’e sahip bir model olacak. Telefon ekranı ise sağa ve sola doğru kavisli olacağı gibi Galaxy S7 Edge modeliyle de benzerlikleri bulunur.

samsung galaxy s8

samsung galaxy s8

Samsung Galaxy S8 Genel Tanıtımı

Parmak izi sensörü ile Samsung logosu cihazın arkasına taşınabilir özellikte olacak. Ön tarafında şirketin logosunu içermeyen büyük ekranı bulunuyor. Ekranın bu özelliğine “Infinity Display’’ özelliği adı veriliyor. Üst ve alt kısmındaki çerçeve payı çok az şekilde görünüyor.

Kılıfın arka tarafında hoparlör, S pen kalemi için bölüm ve 3,5 mm kulaklık girişi bulunuyor. S pen kalemi özel olup Samsung Galaxy S8 tasarımına ait bir kalem.

galaxy s8

galaxy s8

Üst kısımda ikinci bir hoparlör bulunacağı gibi çift arka kamera özelliklerini de içerecek. Samsung Galaxy son model tasarımı ve geliştirilmiş özellikleri ile şimdiden büyük merak konusu oldu.

Parmak izi, avuç içi okuma formları da bulunacak. Diğer modellerde de olduğu gibi iki farklı işlemci kullanılacak. Şarj ömrü uzun ve daha hızlı pil ile şarj edilir özellikleri de bulunuyor. Pürüzsüz yakınlaştırma ve net görüntü kalitesini fotoğraf çekimlerinde alabileceksiniz. Hızlı çekim, selfie’de net görünüm, kaliteli video oynatıcı, kavisli ekran özelliği ile Galaxy S 8 büyük ilgiyle bekleniyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir