Göz Altı Morluklarına Son Verin!

Güzelliğine ve bakımına önem veren kadınlar bu makalemizi dikkatle okumalıdır. Göz altı morlukları kadınların genelinin şikayetçi olduğu konulardan bir tanesidir. Bugünkü yazımızda siz değerli okuyucular için gözaltı morluklarına karşı alınması gereken önlemlerden söz etmek istedik. Göz altı morlukları belasından kurtulmak isteyenler uyarıları dikkate almalı.

gözaltı morlukları

gözaltı morlukları

Göz Altı Morluklarına Karşı Alınacak Önlemler?

Her şeyden evvel asla uzun saatler uykusuz kalmamalısınız. Bu morlukların en büyük sebebidir. Yine çok tuz yemek, yorgunluk, stres en önemli diğer sebeplerdir. Daha sağlıklı bir göz ve çevresi için havuç tüketebilirsiniz. Vücutta biriken toksinlerden kurtulmak şarttır. Dolayısıyla kahve, alkol ve sigara gibi alışkanlıklardan kurtulmanız gerekiyor. Sağlıklı beslenmek de olmazsa olmaz kurallardan biridir. Su tüketiminiz belli oranda ve düzenli olmalıdır. Su sayesinde toksinlerden kurtulmak mümkün olabiliyor.

morluk

morluk

Sallama çay ya da poşet çayları atmayın ve soğuduktan sonra bunlarla gözlerinize 10 ya da 15 dakika dinlendirme yapın. Yüzünüze buhar banyosu yapın. C ve E vitamini bol besinlerden tüketin.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir