Küçük Bütçe İle Evinizde Sihirli Dokunuşlar Yapın

Dekorasyon söz konusu olduğunda çoğu kişi çok büyük paralar harcamadan şart olduğunu düşünür. Ama dekorasyon aslında kişinin yaratıcılık ile doğrudan  ilgili bir konudur. Herkesin bir bütçesi belli bir geçim sıkıntısı mevcuttur. Hal böyle olunca yaşam alanlarımızda dekorasyon için çok fazla para harcamak çok zor olur. Ama sizler küçük bütçelerle kendiniz çok büyük işler yapabilirsiniz. Peki nasıl?

ev dekoru

ev dekoru

Duvarlarınızı Kendiniz Boyayın

Eviniz için gerekli bir yeni bir eşyayı alamıyorsanız bu duruma kendinizce pratik ve ucuz çözümler bulabilirsiniz. İhtiyacınız özgüven ve biraz cesaret. Duvarlarınız artık boya ihtiyaç duyuyor ama siz bir boyacı çağırıp masrafa girmek istemiyor musunuz? Bu noktada iş başa düşer. Korkmanıza hiç gerek yok.

renkli duvarlar

renkli duvarlar

Bu iş çok zor ve pahalı bir iş değildir. Odanız için uyumlu rengi seçme ile işe başlamalısınız. Pek tabi ki mobilya perde ve halıya uygun olmalı. Fix renklerden bazıları kum beyazı, bulut beyazı gibi renklerdir. Size gereken ekipman spatula, alçı, zımpara, boya, fırça ve rulo. Siz de yapabilirsiniz .İş bitince kendi yaptığınız duvarları görmek buna değecektir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir