Küçük Daire Dekorasyonu

Tüm dünyanın büyük şehirlerinde uzun zamandır olduğu gibi ülkemizde de özellikle büyük şehirler başta olmak üzere tüm kentlerde küçük evler çoğalmaya başlamıştır. Gerek, daha ucuz oluşu, gerek 1-2 kişinin yaşaması nedeniyle büyük bir eve ihtiyaç olmayışı gibi bir çok nedenden dolayı küçük ev tercih edilir.

Günümüzde 1+1 ya da 1+0 gibi isimlerle adlandırılan bu evler, 40 metrekareden 90 metrekareye kadar büyüklükte olabilir. Oldukça küçük olan bu dairelerde dekorasyon ayrı bir uzmanlık gerektirir. 150 metrekarelik ya da daha büyük bir ev için alınacak, tercih edilen malzemeler ev eşyaları küçük daireler için uygun olmayabilir.

Avize Modelleri

Avize Modelleri

İhtiyacınızı Tercih Edin

Küçük dairelerin dekorasyonunda, dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, alacağınız eşyalarda koltuk, masa, sandalye, gardırop, yatak gibi ürünlerde, sadece ihtiyacınız olanı satın almaktır. Evin dekorasyonunda duvarlar kullanılarak aksesuarlar yerleştirilir, aynalar ile ortam ferahlatılır. Duvar boya rengi koyu tercih edilmez, açık renklerle ferahlık sağlanır. Evde 2 kişi yaşayacaksa, 12 kişilik bir masa almak, evinizi küçültecektir. Bu gibi yanlışlara düşmeden, işlevsel malzemeler kullanarak, dekorasyon tercih edilmelidir. Aslında tüm evlerde olduğu gibi küçük evlerde de dekorasyon için profesyonel yardım almak önemlidir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir