Maxi Elbise Nasıl Kombinlenir?

Yaz mevsimlerinin sıcak havalarında rahatlığın yakalanabilmesi için yapılacak en güzel şey tek parça giyim tarzını benimsemektir. Yerlere kadar uzanacak olan ince kumaşlı ve askılı bir elbise ile gün boyunca şık ve rahat olabilirsiniz. Maxi boy olarak adlandırılan ayak bileğine kadar uzanan bu tür elbiseler ise yaz aylarında giyilebilecek en ideal elbiselerdir.

elbise

elbise

Renkli, desenli ya da sade bir maxi elbise ile harika bir görünüm yaratmak tamamen sizin elinizde. Açık düz tabanlı ve sade bir sandalet, topuklu bir sandalet ya da spor bir ayakkabı ile maxi elbiselerinizi rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Günlük kullanım için ideal olan maxi elbiseleri eğer özel gecelerde giymek istiyorsanız ipek kumaştan üretilmiş olanlarını seçebilirsiniz.

Maxi Elbise ile Hangi Aksesuarlar Kullanılır?

Siyah maxi elbiseler neredeyse tüm çanta, ayakkabı ve aksesuarlar ile kolay bir şekilde kombinlenebiliyorlar. Özellikle siyah maxi elbiseler ile birlikte kullanılan fularlar ile harika bir kombin yaratabilirsiniz.

maxi elbise kombinleri

maxi elbise kombinleri

Aksesuar olarak fular dışında şapka, gözlük ya da sallantılı küpeler de kullanabilirsiniz. Fakat aksesuar renklerinizde her zaman sade ve fazla ışıltılı olmayan renkler seçmeniz dikkatin elbisenize verilmesi açısından önemlidir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir